Olgem ausad, seal on sünge.
Hiljuti on kasvanud kõik alates katuse pea kohale panemise kuludest ja lõpetades supermarketis kulutatava rahasummaga. Palju.
Samal ajal kui hinnad hüppeliselt tõusevad, on üks tuntud võileivakontsern otsustanud tõestada, et tema menüükäsud on “vaieldamatult” head.
Üle riigi ilmuvate reklaamtahvlite seerias on Subway nipsanud mõned Austraalia armastatumad kiirtoidukohad.
Julgetel piltidel on võileivaketi ikoonilised jalapikkused sangad, mille pikkus on 30 cm, koos kolme tuntud burgeriga, kuulutades: “Jah, meie jalapikkused on tõesti nii suured.”
Kuigi ettevõte pole oma konkurente nimetanud, on nad koheselt äratuntavad kui mõned maailma kuulsamad burgerid, sealhulgas McDonald’s Big Mac.
“Elukalliduse suurenemise tõttu teame, kui oluline on Aussie jaoks hinna ja kvaliteedi suhe,” ütles Subway Austraalia ja Uus-Meremaa turundusjuht Rodica Titeica.
“Seetõttu esindab ikooniline Subway jalapikkuses jätkuvalt vaieldamatut väärtust, mis pole mitte ainult mugav, vaid ka süütundevaba ja teie jaoks parem toiduvalik.”
Keel-in-põses kampaania loodab näidata, kui palju “bang for your buck” austraallased Subways saavad.
Jalapikkune lihapalli sulamine Subways maksab Austraalias umbes 9,50 dollarit, samas kui Big Mac maksab umbes 7,50 dollarit, kuigi hinnad on kaupluste lõikes veidi erinevad.
Näib, et kampaania on KFC-s ja Hungry Jacksis ka mänguliselt libistanud, lisades veel kaks reklaami, mis näitavad iga kiirtoidukoha populaarsemaid burgereid.
Subway avas oma esimese restorani Austraalias Perthis 1988. aastal. Praegu on riigis umbes 1200 kauplust, sealhulgas üle 300 kaupluse NSW-s.
Bränd tegi hiljuti koostööd krõpsude tootjaga Smith’s osana oma maitseikoonide valikust loo kolm võileivast inspireeritud maitset.
Uute krõpsumaitsete hulka kuulusid “Crinkle Chicken Teriyaki Sub”, “Crinkle Meatball Sub” ja “Crinkle Pizza Sub”.
Väidetavalt saavutas Subway viimastel aastatel Covid-19 pandeemia taustal suurt kasumit.
Selle ülemaailmne kasum kasvas 2022. aastal 9,2 protsenti ja ainuüksi sel aastal avas ta maailmas 750 poodi.
Subwayl on rohkem kui 37 000 restorani enam kui 100 riigis.
Bränd asutati USA-s Connecticutis 1965. aastal ja sai oma nime sellest, et seda algselt nimetati “Pete’s Drive-In: Super Submarines”.
Selle asutasid Fred DeLuca, kes oli esimese restorani käivitamise ajal 17-aastane, ja tema sõber Peter Buck. Hr Buck laenas DeLucale alustamiseks 1000 dollarit.
Hr Buck suri 2021. aasta novembris, jättes poole ettevõttest heategevuseks.
Algselt avaldatud kui Subway nipsakas pakkumine tõestamaks, et see on vaieldamatult hea väärtus