Üheksaliikmelise pere Sydney ema on pärast muljetavaldava toidupoe jagamist kulmu kergitanud.
Säästlik seitsme lapse ema kulutas sellele alla 250 dollari toidupood Woolworthsist ja Aldist.
Ta ütles, et see pakub järgmise kahe nädala jooksul kooli jaoks kokku 12 õhtusööki ja “hunniku” suupisteid.
Siiski tunneb ta kindlasti näpunäidet elukalliduse hüppeline tõusöeldes, et aasta tagasi oleks sama pood maksnud oluliselt vähem.
“Nii et me oleme üheksaliikmeline pere, kaks täiskasvanut, kaks teismelist tüdrukut (19 ja 13), neli poissi (11, üheksa, kuus ja neli) ja peaaegu neljakuune, kes alustab järgmisel nädalal püreetoiduga,” rääkis ta. .
“Alles aasta tagasi oleks see olnud umbes 175 dollarit. Sellest saab 12 õhtusööki ja hunniku koolisnäkke.
«Tavaliselt ostan Aldist ka umbes kolm-neli pakki talviköögivilju, aga need on läbi müüdud. Samuti käin tavaliselt Hunteris ja Gatheris, et osta kõiki meie värskeid puu- ja köögivilju. Vajadusel ostame piima.
“Ostame Costcost kaks korda aastas hulgikaupu, nagu tualettrullid ja pesupulber, millest 60 pk tualettpaberit jätkub umbes viieks kuuks ja pesupulbrist umbes seitsmeks kuuks.”
Naise eesmärk on söögiga nende “kõhud kauem täis” hoida, öeldes, et rahaga on kitsas, kuna ta on praegu lapsehoolduspuhkusel.
“Püüame hoida toitu, mis on tervislik ja hoiab kõhu kauem täis. Kui ma saan sellesse köögivilju peita, on see boonus.
Ta kavatseb kasutada neid koostisosi, et valmistada kaks nädalat kestvaid toite, nagu vorstid, linaseemnekana wrapid, superrohelised spagetid ja Iiri hautis.
Koolilõuna sisaldab juustu, sinki ja wrapi hummusega. Suupisted varieeruvad kaerapruunidest kuni õunakastmega muffinite ning sidruni- ja mandlijahukoogini. Koos puuviljadega.
“Koolisnäkid on tehingu katkestajad. kaer on nii odav ja nendega saab nii palju teha ja see on tõeline näljataltsutaja. Olen alati olnud suur küpsetamise fänn tänu oma emale, nii et ma teen kõigile oma lastele suupisteid.
Kommentaatorid kiitsid tema hinnaalandamise nippe, üks nimetas teda isegi eelarvekuningannaks.
Samal ajal kui teine kirjutas: “Vau, vau, vau, ma kulutan neljaliikmelise pere jaoks üle selle nädala.”
Ja teine ütles: “Ma võtan teadmiseks! Meil on kaks täiskasvanut, kaks alla viieaastast last ja koer ning ma kulutan nädalas 220 dollarit. Ma olen nii muljet avaldanud!”
“See on hästi planeeritud pood,” kommenteeris neljas. „Tubli, et panid selle nii paljude inimeste jaoks sellise hinnaga tööle. Kahjuks on meie majas 2x piimaallergia ja 2x laktoositalumatus, nii et võin sellisest eelarvest vaid unistada.
Toitlustuskava näide:
Esimene nädal
Esmaspäev: Superrohelised spagetid
teisipäev: Kalasõrmed – lapsed, Basa – täiskasvanud
kolmapäev: Röstitud kintsud köögiviljadega
Neljapäev: Köögiviljad spagetid sealihaga
reedel: Kodune pitsa õhtu
laupäeval: Peidetud taimsed vorstirullid
Späevane: Devileeritud vorstid
Nädal kaks
Esmaspäev: Superrohelised spagetid sealihaga
teisipäev: Linaseemne kana wrapid
kolmapäev: Krõbedad trummipulgad köögiviljadega
Neljapäev: Köögiviljad spagetid
reedel: Kodune pitsa õhtu
laupäeval: Devileeritud vorstid
Pühapäev: Iiri hautisega pott
Algselt avaldatud kui Ema jagab meeletut 250-dollarise toidupoe vedu